Кармен Карма

"Ледь не зруйнували життя": порноакторка розповіла, як збільшила груди за $50 тис і "отруїла тіло" – фото

karmenkarma.tv / Instagram

У жінки діагностувати рідкісну хворобу

Модель і порноакторка Кармен Карма поділилася історією про негативні наслідки збільшення грудей, яке вона робила двічі. Для цих процедур вона витратила понад $50 тис. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

30-річна мешканка США збільшила груди у 2014 і 2018 роках. 

"Я відчувала, що якщо я хочу отримати замовлення на сцени і досягнути успіху, у мене повинні бути більші груди"

За словами Кармен, після другої операції вона почала страждати від хронічної втоми, головного болю, проблем із диханням, депресії та зайвої ваги. Протягом двох днів їй також не вдавалося покинути ліжко. Згодом виявилося, що порноакторка має рідкісний діагноз – хвороба грудного імпланту.

"Моє тіло не функціонувало, і я постійно плакала, бо хотіла знову повернутися до нормального життя. Я намагалася з'ясувати причину свого стану"

Жінка зробила висновок, що проблеми обумовлені імплантами, а тому вона від них позбулася.

"Я стала легше дихати, мої мігрені пройшли, і мені більше не потрібно було спати цілими днями. Вперше за довгий час я відчула себе здоровою. Штучні груди ледь не зруйнували моє життя"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дівчина збільшувала свої губи 26 разів і не планує зупинятися на цьому. Тепер вона нагадує ляльку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ