Моніка Халдт

"Я відчуваю себе такою щасливою!": вчителька покинула школу та стала відомою порноакторкою – фото й відео

swedish_bella_backup / Instagram

За словами жінки, нова сфера діяльності врятувала від роботи в ескорті

У США 37-річна жінка за ім'ям Моніка Халдт втратила роботу вчительки та замість неї почала продавати інтимний контент із собою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

У 2015 році керівництво школи у Швеції вирішило звільнити Халдт, бо та підробляла стриптизеркою.

"Денні зміни в стриптиз-клубах приносять мало грошей, я ледь знаходила кошти, щоб платити за оренду, не кажучи вже про покупку їжі. Я була змучена і постійно плакала. Було жахливо, мене регулярно чіпали, і я фізично втомлювалася від постійних танців", – розповіла 35-річна жінка.

Після звільнення вона почала жити у США.

"Коли я кажу, що у мене були погані часи, я маю на увазі, що вони були просто жахливими. У мене зовсім не було грошей, я жила в нещасливому районі і не бачила виходу з ситуації, що склалася", – поділилася Моніка.

Вже у 2016 році вона спробувала нову сферу праці – публікація відвертих фото на платформі OnlyFans, яка згодом почала їй приносити на місяць $200 тис (приблизно 5,3 млн грн). За словами жінки, це рішення врятувало її від роботи в ескорті.

"Я відчуваю себе такою щасливою! Я дуже рада перебувати там, де я є. Якби не OnlyFans, я б опинилася на вулиці", – зазначила вона.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що поліцейського звільнили через наркотики, але він не розгубився та став порноактором.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ