Закарі Семюел Мейдмент і Тіана Хансен

Поліцейського звільнили через наркотики, але він не розгубився та став порноактором – фото

Instagram

Чоловік зі своєю колишньою дівчиною, з грудей якої він вжив кокаїн, за перший день зйомок порно заробив п'ятизначну суму

Закарі Семюел Мейдмент з Австралії знищив свою кар'єру поліцейського, бо його "спалили" на вживанні кокаїну з грудей стриптизерки. Остання, яка також колишня чоловіка, допомогла йому стати актором. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Відомо, що 29-річний Мейдмент займав посаду старшого констебля в курортному місті Голд-Кост (східне узбережжя Австралії). 27 червня минулого року він святкував своє день народження у готелі Star Casino.

Друзі вирішили зробити йому особливий подарунок і замовили стриптизерку на ім'я Тіана Хансен – зірку місцевого Playboy. Подвійний шок від такого сюрпризу Закарі відчув через те, що він раніше зустрічався з Хансен і навіть планував одружитися.

Тим не менш, поліцейський не розгубився та вирішив гарно провести час – він дивився на еротичний танець і навіть злизав кокаїн з грудей Хансен. Хтось це зафіксував на камеру, а потім знімок розмістила Тіана у своєму Instagram.

Фото помітили та вже через декілька днів Мейдмента звільнили. Важко сказати, що керувало стриптизеркою, коли вона розмістила це фото – бізнес-план або звичайна необережність.

Тим не менш, після скандального закінчення кар'єри поліцейського дівчина запропонувала йому роботу. У Хансен була сторінка на OnlyFans (сайт для публікації контенту 18+), а тому вона захотіла, щоб колишній хлопець долучився до цього процесу.

"Я зайнялася цим, щоб мати фінансову свободу, і це був відмінний шанс спробувати щось без босів, працюючи тільки на себе...Коли Зак був в поліції, вони контролювали всі аспекти його життя, включаючи те, що він публікував в соціальних мережах. Так що тепер у нас є можливість просто побути самими собою", – розповіла вона.

Як показала практика, Мейдмент і Хансен чудово знають, що таке гумор, бо перше порно вони зняли у номері, який зруйнував кар'єру чоловіка. За словами жінки, за перший день створення контенту для дорослих вони змогли заробити п'ятизначну суму.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про дівчину-поліцейську, яка покинула роботу і почала заробляти еротикою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ