Дівчина-поліцейська покинула роботу і почала заробляти еротикою – фото

27-річна Шарлі Роуз, яка проживає в англійському графстві Ессекс, за свою кар'єру встигла заробити чималі гроші.

У 19-річному віці вона она почала працювати в правоохоронній сфері. Однак, з часом дівчина вирішила покинути цю роботу і заробляти на життя відвертими фото, які вона публікує в своєму Instagram та інших ресурсах, як повідомляє Daily Mail.

Шарлі хотіла працювати з собаками для підтримки кінологічного відділу, а тому в неї були амбіції в цій сфері, але вже через рік вони покинула службу, так як служба в чоловічому колективі провокувала в ній відчуття дискомфорту.

Вона мріяла про те, щоб почати власну справу. Зокрема, вона хотіла стати моделлю і рекламним обличчям нижньої білизни.

Одного разу її знайомий запропонував їй відвідати пробну зйомку, на якій вона би фотографувалася з елітними суперкарами. З часом знімки знайшли велику кількість прихильників, як і сама Роуз.

У 2016 році вона стала учасницею спеціальної закритої платформи, користувачі якої платять гроші, щоб отримати доступ до фото та відео. Мова йде про багато сфер: від рольових ігор до простої дружби.

За її словами, вона почала витрачати на роботу від 14 до 16 годин на день, що у підсумку дозволило їй заробляти мільйони фунтів стерлінгів.

"Я не можу згадати останній день, коли у мене був вихідний, і я працюю мінімум 10-12 годин в день, фотографуючи, відповідаючи на повідомлення, керуючи своїми обліковими записами у соціальних мережах і складаючи плани контенту", – розповіла Шарлі.

Вона стверджує, що інші дівчата шоковані тим, скільки вона заробляє грошей завдяки своєму контенту. Більш того, інших турбує той факт, що вони готові робити більш відверті речі, проте все одно отримують менше грошей.

Конкуренція вимушує Роуз робити так, щоб її контент був більш цікавий. Окрім цього, вона інвестує свої гроші в нерухомість та бізнес, так як від свого прибутку дівчина витрачає лише невелику частку.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що екс-пасторка показала розкішні сідниці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше