Ніклас Бендтнер та Філін Рупсторфф

18+: дівчина відомого футболіста показала повністю оголене тіло – фото

bendtner / Instagram

"На жаль, я більше не можу публікувати знімки в одязі"

Філін Рупсторфф, яка зустрічається зі скандально відомим датським футболістом Нікласом Бендтнером, опублікувала у своєму Instagram ефектне фото.

Відомо, що Рупсторфф є відомою датською моделю. Параметри її тіла майже відповідають еталону – 90/60/90.

Жінка відома не тільки завдяки своєму розкішному тілу і хлопцю, але й через свій магазин авторського одягу і досить популярний Instagram, котрий налічує майже 400 тис підписників.

Цього разу вона розмістила фото, в якому вона повернулася до камери спиною. На тілі Філін повністю відсутній одяг, а тому недивно, що публікація привернула увагу багатьох користувачів мережі.

"Уповноважений із захисту прав споживачів, очевидно, обіцяє штрафи всім, хто носить одяг, який вони купили і за який заплатили. З цієї причини, на жаль, я більше не можу публікувати знімки в одязі", – написала вона під фото.

Зазначимо, що її хлопець Ніклас Бендтнер, котрий колись грав за лондонський "Арсенал" і туринський "Ювентус", осінню 2018 року потрапив у справжній скандал.

Так, футболіст в Копенгагені (Данія) побив таксиста, за що його засудили на 50 днів тюремного ув'язнення.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що американська модель показала розкішні форми в бікіні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ