Дмитро Гордон

"Очко": Гордон безглуздо пожартував під час інтерв'ю з російською блогеркою – відео

В гостях у Гордона / YouTube

Після виходу інтерв'ю дівчина була здивована тим, "що такий "якісний" журналіст з такою чудовою репутацією опуститься так низько"

Журналіст Дмитро Гордон знову дивно пожартував під час інтерв'ю – цього разу він запросив до себе популярну російську блогерку Мар'яну Ро. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал журналіста.

Під час розмови Мар'яна розповіла, що після досягнення 21-річного віку вона відчула потребу в кардинальних життєвих змінах. У відповідь Гордон сказав: "Очко!". Російську блогерку здивував цей вигук, але вона не розгубилася та сказала: "Дупло".

Цікаво, що після виходу інтерв'ю Ро розкритикувала Гордона у своєму Instagram. За її словами, вона "не очікувала, що такий "якісний" журналіст з такою чудовою репутацією опуститься так низько".

"Я відкриваю YouTube і бачу в назві інтерв'ю такі слова, як "Дівчина Івангая і Фейса, бійки і секс". Повна назва навіть не хочу, так противно. Так, ось як мене представив Дмитро Гордон в інтерв'ю Радіо Свобода. Ось такого сексистського, жовтого і принизливого опису я удостоїлася. Знаєте, саме інтерв'ю пройшло відмінно, і Дмитро тоді здався мені зовсім іншою людиною. Дуже шкода", – сказано у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що російська журналістка під час розмови із Дмитром Гордоном у прямому ефірі ледве не помилилася у вимові його прізвища. Спочатку вона сказала "Дмитро Гон...", але згодом виправилася.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ