Дівчина збільшувала губи 26 разів

Наче лялька: дівчина збільшувала свої губи 26 разів і не планує зупинятися на цьому

andrea88476 / Instagram

Дівчина також пережила операцію зі збільшення грудей

Однією з найпопулярніших та найзатребуваніших салонних процедур є збільшення губ. Одні вдаються до цього через бажання прибрати асиметрію, у той час як інші виключно з метою збільшення. "Дивогляд" із посиланням на Mirror ділиться з вами історією дівчини, яка вже 26 разів ходила на процедуру зі збільшення губ. 

24-річна студентка з Болгарії на ім'я Андреа Іванова мріє стати схожою на ляльку Bratz, особливістю якої є великі губи. Андреа не залишилася осторонь та у 2018 році вдалася до ін'єкції гіалуронової кислоти.

На сьогодні дівчина збільшувала свої губи вже 26 разів. Зупинятися на досягнутому вона не збирається та готується до наступної 27-ої процедури. 

Разом із цим, вона змінила ще одну частину свого тіла – груди. А невздовзі Андреа планує зробити пластичні операції на підборідді, вилицях та щелепі, щоб ще більше бути схожою на своїх кумирів.

Дівчина користується популярністю у мережі, зокрема в Instagram. Вона розповіла, що її часто запрошують на побачення, і навіть пропонують гроші:

"Я отримую повідомлення від чоловіків з усього світу. Вони кличуть мене поїхати в подорож чи на   побачення. А також пропонують гроші", – розповідає дівчина.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Великій Британії жінка витратила $40 тис і радикально змінила тіло.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше