Чоловік здійснив свою давню мрію

У США чоловік заплатив $75 000, щоб стати вищим на 5 см – відео

LimbplastX Institute

Він хотів стати схожим на відомих баскетболістів

Альфонсо Флорес із Далласа (США) вирішив зробити операцію на ногах за 75 тисяч доларів, щоб здійснити свою мрію – стати вищим. Про це повідомили в Daily Mail.

Чоловік 28-річного віку ще у підлітковому віці мріяв стати ще більшим в габаритах. В минулому році він все таки вирішив скористатися для цього дорогою операцією, яку здійснив хірург-ортопед Кевін Дебіпаршада з клініки Лас-Вегаса. Процедура з подовження стегна тривала  протягом години.

Доктор стверджує, що ця косметична операція є мінімально інвазивною, адже  лікарі роблять від 4 до 6 надрізів на нозі пацієнта. Після цього в стегнову кістку встановлюють імплант, керування яким здійснює сам пацієнт за допомогою пульта дистанційного керування. Завдяки цьому пристрою кістка поступово розтягується.

Альфонсо встав на свої ноги вже через добу після процедури і розповів, що все пройшло не так болісно, як він припускав до цього. Зазначимо, що згодом чоловік має заплатити ще до 20 тисяч доларів за те, щоб йому видалили нагелі.

"Я знаю, що 180 сантиметрів – хороший зріст, і багато людей були б раді йому, але я хотів бути трохи вищи", – розповів він.

Тепер зріст чоловіка дорівнює 185 сантиметрам, тобто він збільшився на 5 сантиметрів. Для цього йому знадобився 7-місячний термін після проведення процедури.

Така ініціатива Флореса недивна, якщо враховувати його слова, що він захоплюється відомими баскетболістами – Майклом Джорданом і Кобі Брайантом, а також власним батьком.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що науковці створили алгоритм, який розпізнає політичні погляди людини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ