Смерть

"Святкова акція Dead Morose": в Омську ритуальна служба пропонує відправити привітання мертвим родичам

Shutterstock

Одразу додає святкового настрою, еге ж?

У російському місті Омськ ритуальна компанія "Наследие" вигадала оригінальну святкову акцію для жителів міста. Вони запропонували написати привітального листа мертвим родичам, пише "Дивогляд" із посиланням на місцеві ЗМІ.

Передати привітання на "той світ" має святковий персонаж Dead Morose (Мертвий Мороз).

"Перш ніж цю кампанію проводити, ми, звичайно, сіли та переговорили. Були готові до різних моментів. Дуже багато листів. Ми не очікували, що буде стільки. Негативу взагалі немає. Слава богу, ніхто не пише якоїсь гидоти. Все якось насправді дуже душевно вийшло. Таке душевне послання одне одному. Ми не пошкодували ані краплі", – розповіли журналістам представники ритуальної компанії.

За умовами акції, кожен, хто напише листа померлому, отримає листа від Мертвого Мороза. У компанії запевняють, що на листи відповідають справжні люди, а не боти.

Читайте також: Миттєвий ефект: на російському ринку жінка запалила свічку "на вдалу торгівлю" і випадково спалила павільйон конкурентів

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ