Морг

В Індії чоловіка після ДТП оголосили мертвим і помістили у морозильну камеру – через 7 годин виявилося, що він живий (фото)

Shutterstock

"Він зовсім не мертвий. Як це сталося? Подивіться, він хоче щось сказати, він дихає"

Мешканець Індії потрапив у ДТП і був оголошений покійним. Потім він опинився у морозильній камері моргу, але згодом його родичам стало зрозуміло, що "мертвий" все ще дихає. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Це сталося у місті Морадабаді, де в аварії через наїзд мотоцикла постраждав 45-річний Шрікеш Кумар. Після цього стан його здоров'я був критичним, а тому він опинився у приватному медичному закладі.

Там лікарі констатували, що він помер. Потім Кумара додатково оглянули працівники державної клініки та відправили до моргу, де він пробув 7 годин у морозильній камері.

Наступного ранку родичі "покійного" прибули на місце для оформлення документів на розтин. Однак, несподівано виявили, що чоловік не загинув. Тепер сім'я планує судитися з лікарями, бо їх халатність могла призвести до смерті Кумара у морозильній камері.

"Він зовсім не мертвий. Як це сталося? Подивіться, він хоче щось сказати, він дихає", – сказала лікарям родичка.

Шрікеш Кумар
Шрікеш Кумар
Фото: nypost.com

За словами головного лікаря клініки Шіви Сінгха, медики ретельно оглянули жертву ДТП і не зафіксували серцебиття. Наразі індієць перебуває у комі й лікарі борються за його життя.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Індії чоловік хотів стати безсмертним, а тому його живцем поховала дружина.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ