Піранья

У Бразилії чоловік рятувався від бджіл і стрибнув у озеро, де його з'їли піраньї

Shutterstock

Тіло покійного передали його родичам

У Бразилії піраньї з'їли чоловіка, який тікав від бджіл і стрибнув у озеро. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на 9 News.

Трагедія сталася поблизу ферми у бразильському штаті Мінас-Жерайс. Троє чоловіків рибалили в озері, але їх несподівано атакували бджоли.

Це налякало рибалок, які вирішили стрибнути в озеро. З двома чоловіками все було нормально, але третій почав тонути. Його не змогли врятувати.

Згодом чоловіки звернулися до рятувальників, які знайшли тіло 30-річного померлого поблизу берега. Перед витягненням чоловіка фахівці запитали у місцевих, чи мешкають в озері хижі риби, та дізналися, що там плаває велика кількість піраній.

Потім покійного витягли з озера та помітили численні пошкодження на його тілі – його права частина обличчя була з'їдена, як і інші частини тіла. Тепер цей інцидент планують розслідувати, щоб зрозуміти, що саме спровокувало смерть – утоплення чи піраньї. Тіло покійного вже отримали його рідні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Антарктиді пінгвін застрибнув у човен з людьми, щоб його не з'їли косатки.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ