Поліція США

У США хлопець скоїв суїцид, бо отримав від коханої 47 тис повідомлень

Shutterstock

Стосунки пари були "бурхливими та нездоровими"

23-річна мешканка США на ім'я Інен Ю спричинила суїцид свого хлопця, бо надіслала йому десятки тисяч повідомлень. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на USA Today.

Правоохоронці стверджують, що покійний студент коледжу Олександр Уртула з Сідар-Гроув перебував у "бурхливих, дисфункціональних і нездорових" стосунках з Інен Ю. Протягом останніх місяців хлопець отримав від своєї партнерки десятки тисяч повідомлень, у багатьох з яких був заклик "піти та вбити себе".

"Інен Ю відправила Уртулі понад 47 тисяч текстових повідомлень від кінця березня 2019 року до його смерті, в яких неодноразово говорила жертві, що він має вбити себе або померти, і розв'язала кампанію жорстокого поводження", – йдеться у повідомленні.

У підсумку Уртула не витримав і завершив життя самогубством у день закінчення Бостонського коледжу. Дівчина вирішила піти на угоду зі слідством і визнати провину в ненавмисному вбивстві. Суд засудив її до 2,5 років тюремного ув'язнення умовно та 10 років випробувального терміну.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав про те, як хлопець був на побаченні з незнайомкою, але до них несподівано приєдналися її чоловік і дочка. Чим завершилася ця історія – читайте у нашому матеріалі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ