Магія існує: жінка думала, що не має дітей, але на Різдво до неї прийшла онука – як це сталося

До жінки похилого віку на ім'я Ванда Серено у різдвяний вечір прийшла дівчина, яка назвала себе її онукою. Вона їй не повірила та звинуватила у шахрайстві, бо думала, що ніколи не мала дітей і онуків, але виявилося, що це не так.

Серено все своє життя провела на самоті та ненавиділа Різдво, бо не мала, з ким його відзначати. Втім, на святковий вечір на її порозі з'явилася дівчина та сказала:

"Привіт, я Бетті, я твоя онука"

Ванду це розізлило, бо вона чудово знала, що не мала чоловіка та дітей. Саме тому вона вирішила вигнати дівчину, яку обізвала шахрайкою. Однак, виявилося, що та їй не брехала. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на News Amomama.

Як це можливо?

Давно, ще у 16-річному віці, Серено знайшла хлопця на ім'я Девід, в якого закохалася. Втім, її заможні батьки не прийняли її вибір і були проти цих стосунків. Однак, дівчина ослухалася рідних і згодом завагітніла. Коханий казав, що готовий до сім'ї і дитини, але викликав сумніви, а тому Ванда розповіла про цю ситуацію батькам, коли ті помітили її сумною.

Тато поговорив із Девідом і розповів доньці, що той не планує одружуватися та виховувати дитину. Саме тому матір Серено запропонувала їй народити, але віддати дитину на усиновлення до найкращої сім'ї, але 16-річна не підтримала цю ідею і сказала:

"Це моя дитина, мамо. Я хочу цю дитину!"

У підсумку сталися передчасні пологи, під час яких, через побоювання за життя Ванди, лікарі зробили невідкладний кесарів розтин. Після пробудження дівчина помітили поблизу сумних батьків, які сказали, що новонароджений син помер. З того часу, близько 40 років, жінка оплакувала своє немовля, яке їй так і не показали.

Новонароджена дитина
Новонароджена дитина
Фото: Shutterstock

Враховуючи ці обставини, недивно, що вже у похилому віці Серено грубо відповіла дівчині, яка навідалася до неї. Окрім звинувачення у шахрайстві, вона сказала, що її син помер.

"Мертвий? Ні! Мій тато живий! Він народився 5 січня 1982 року в лікарні Mercy Hospital в Сіетлі", – відповіла їй Бетті.

Ванду це шокувало та вона сказала:

"Але мені сказали, що мій маленький хлопчик помер…"

Згодом жінка дізналася, що син завжди хотів її знайти, але її колишній коханий Девід був проти, бо батько Ванди відвідував хлопця та казав йому, що дівчина його не любить і не планує виховувати їхню спільну дитину. Саме тому він самотужки займався немовлям.

Втім, у момент розмови з дівчиною батьків жінки вже не було серед живих, а тому їй ніхто більше не міг завадити. На щастя, Бетті запропонувала своїй бабусі познайомитися з сином, якого звали Деніел, а тому вони вирушили до його будинку. Там Серено помітила високого чоловіка, який прикрашав ялинку з двома маленькими дітьми та собаку, що супроводжувалося піснею на радіо "Jingle Bells".

Святкова ялинка
Святкова ялинка
Фото: Shutterstock

"Тату, вона думала, що ти помер! Її батьки сказали їй, що ти помер при народженні, і що дідусь Девід її не любив. Вона оплакувала вас, вона ніколи не виходила заміж", – сказала Бетті.

Девід вирушив у бік матері та спитав, чи це правда. У цей момент Ванді було важко говорити, а тому вона просто кивнула, після чого почала плакати разом із сином.

Згодом жінка також зустріла Девіда, який розповів їй правду про народження сина. Виявилося, що батько Ванди дозволив йому виховувати свого сина та забезпечив свого онука, але змусив хлопця підписати угоду, згідно якій він ніколи не мав турбувати Серено.

"Але тепер ти тут, і, нарешті, ми сім'я!", – сказав Девід.

Таким чином, жінка провела найщасливіше Різдво у своєму житті, бо отримала не звичайний подарунок, а найдорогоцінніше – люблячу родину.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як жінка прийшла на весілля сина та дізналася, що наречена – це її втрачена дочка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше