Прапор

Вчителька прибрала прапор США та запропонувала школярам присягнути прапору ЛГБТ – відео

Shutterstock

За словами жінки, вона не примушує учнів робити те, чого вони не хочуть

Педагогиня Крістін Пітцен з Каліфорнії (США) прибрала з навчального класу прапор США, замість якого запропонувала учням присягнути на вірність ЛГБТ-прапору. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на FoxNews.

Відомо, що переважно в американських школах прийнято щодня клястися у вірності національному прапору США. Користувачів мережі обурило відео з Пітцен, де вона розповіла, що не примушує учнів робити те, чого вони не хочуть.

"Я завжди кажу своєму класу, стояти, якщо тобі так хочеться, не стояти, якщо тобі так хочеться, говорити слова, якщо хочеш", – казала вона на відео.

За її словами, учні вирішили просто стояти, але не вимовляти слів, що жінка назвала "цілком нормальним".

"За винятком того, що у моїй кімнаті немає прапора (США – "Дивогляд")", – сказала Крістін.

Учні у неї запитали, куди їм тепер треба дивитися під час клятви вірності. Пітцен їм відповіла, що для цього у них є прапор секс-меншин, якому "ви можете присягнути". У шкільному окрузі Каліфорнії вже почали службове розслідування.

"Хоча ми не обговорюємо питання, пов'язані з працівниками, ми можемо сказати вам, що прояв поваги і честі до прапора нашої країни – це цінність, яку ми прищеплюємо нашим учням, і очікуємо від наших співробітників. Ми серйозно ставимося до таких питань і будемо вживати заходів для їх вирішення", – заявив представник школи.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Києві поліція вже кілька років зберігає фекалії, які конфіскували у противників маршу ЛГБТ.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ