Капітан Америка

Компанія Marvel представила ЛГБТ-версію фільму "Капітан Америка"

comicbookmovie.com

Він з'явиться у нових серіях коміксів The United States of Captain America

Кінематографічний всесвіт Marvel представляє нову ЛГБТ-версію героя фільму "Капітан Америка". Він з'явиться у майбутніх серіях коміксів The United States of Captain America. Про це повідомляє Comicbook

Персонажу дали ім'я Аарон Фішер. Він відрізняється від інших героїв перш за все своєю ідеологією.

"Аарон натхненний героями квір-спільноти: активістами, лідерами та пересічними людьми, які прагнуть кращого життя. Він виступає за пригноблених і забутих. Сподіваюся, його дебютна історія отримає резонанс серед читачів та допоможе надихнути наступне покоління персонажів", – розповів один за авторів коміксу Джошуа Трухільо. 

Сценарій коміксів був створений Крістофером Кантвеллом. Над ілюстраціями працювала Дейла Іглшема. 

Загалом комікс розповість про чотирьох героїв, які за різних часів були Капітанами Америки: Стів Роджерс, Бакі Барнс, Сем Вілсон та Джон Уокер. Разом вони вирушать на пошуки викраденого щита Кап.

Під час подорожі герої зустрінуть ще кількох Капітанів Америки, відомих у своїх громадах. Першим серед них буде Аарон Фішер. Із рештою читачі познайомляться у подальших випусках.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у мережі з'явився трейлер нового серіалу від Marvel "Сокіл та Зимовий солдат"

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ