Кріс Пратт, Зоряний лорд

"Тор 4: Кохання та грім": популярний актор розкрив цікаві подробиці зйомок нового фільму Marvel

prattprattpratt / Instagram

Пандемія завадила початку зйомок в 2020 році

Один з популярних акторів кіновсесвіту Marvel, Кріс Пратт, з’явиться у фільмі "Тор 4: Кохання та грім". Він також відомий роллю Зоряного лорда, одного з основних персонажів "Вартових Галактики". Про це повідомив сам Кріс, опублікувавши в Instagram відео розмови з колегою по кіновсесвіту Томом Голландом, відомим всім як Людина-павук.

У цій розмові Кріс Пратт проговорився, що через тиждень поїде в Австралію на зйомки. При цьому він уточнив, що Зоряний Лорд з’явиться в новому фільмі "Тор 4: Кохання та грім". Але потім згадав, що не повинен був цього розповідати.

Наразі відомо, що Тора в новому фільмі знову зіграє Кріс Гемсфорт. Також там з’явиться Крістіан Бейл в ролі антагоніста, Наталі Портман та Тесса Томпсон.

Зйомки нового фільму повинні були стартувати влітку 2020 року, але через пандемію Marvel перенесла реліз на 6 травня 2022 року.

Читайте також: Цікава статистика: жінки зняли найбільшу кількість фільмів за 2020 рік

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ