Кадр із фільму "Хижі птахи: Приголомшлива історія Харлі Квінн"

Цікава статистика: жінки зняли найбільшу кількість фільмів за 2020 рік

variety.com

Хоча 2020 рік був не дуже вдалим, але все ж дещо приємне в ньому було

Дослідники Центру вивчення жінок у кіно і на ТБ при Університеті штату Каліфорнія в Сан-Дієго визначили, що у 2020 році рекордна кількість жінок була залучена до створення фільмів, пише Variety.

Згідно з дослідженням, жінки становили 16% складу режисерів, які працювали над сотнею фільмів у 2020 році, які отримали великі рейтинги. Така статистика стала позитивною для жіночого представництва в кіноіндустрії. Це вище, ніж було в 2019 році - 12% і в 2018 році - 4%.

Ось деякі з найбільших рейтингових фільмів які створили жінки: "Мулан" Нікі Каро, "Хижі птахи: Приголомшлива історія Харлі Квінн" Кеті Янь і "Диво-жінка: 1984" Петті Дженкінс. Таких картин могло бути більше, якби пандемія не завадила релізам проектів.

Нагадаємо, згідно з рейтингом Forbes найбільш високооплачувані жінки-актори заробили у 2020 році майже вдвічі менше, ніж чоловіки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ