Кохання, що перемогло драму: як багаторічна дружба Джастіна Бібера та Гейлі Болдвін перетворилася на одне з найдорожчих весіль світу

Знайомство Джастіна Бібера та його майбутньої дружини Гейлі Болдвінн було сповнено незручностей та ніяковості. І коли весь світ сподівався, що історія суперпопулярного співака та Селени Гомес закінчиться гепі-ендом, у долі були зовсім інші плани на життя виконавця улюбленого багатьма хіта "Baby"

Перша зустріч зірки з Гейлі відбулася у далекому 2009 році. Тоді батько американської моделі – популярний актор Стівен Болдвін– познайомив майбутнє подружжя. У YouTube навіть залишилося відео, на якому Гейлі боязко простягнула руку Джастіну. 

Судячи з відео, більше зустрічі радів її батько Стівен. Це й не дивно, адже вже тоді, у 16 років, Джастін був суперзіркою. 

За рік, у 2010, співак закрутив роман з ще однією зіркою тієї епохи – Селеною Гомес. Роман достатньо швидкого став публічним, що супроводжувався постійним різноманіттям новин та сподівань фанатів на пишне весілля пари. 

Доленосна зустріч 

Попри бурхливі стосунки з Селеною, доля ніби завжди хотіла дати шанс Гейлі та Джастіну знову побачитися. Так і сталося у 2011 році. Тоді вони зустрілися на прем'єрі документального фільму "Ніколи не кажи ніколи". 

Згодом у ЗМІ тривалий час велася дискусія щодо статусу стосунків між Селеною та Джастіном – вони швидко розлучалися та швидко поверталися одне до одного. У 2014 році кохання між парою ніби стало більш спокійним та зваженим, проте і цього разу не остаточно. За кілька місяців до чергового розставання Бібера почали помічати на церковних службах з його близькими подружками – Гейлі Болдвінта Кендалл Дженнер.

Джастін Бібер та Гейлі Болдвін
Джастін Бібер та Гейлі Болдвін
Фото: Seventeen

ЗМІ тішилися можливості писати ще й ще більше про непросту ситуацію у стосунках Джастіна, і навіть сама Селена починала розуміти: щось між співаком та Болдвінне те. Згодом в Instagram Джастіна з'явилося спільне з моделлю фото в авто. Потім вони разом святкували Новий рік. А за кілька місяців вони зробили схожі татуювання. 

Не просто друзі?

Водночас на питання журналістів Гейлі та Джастін відповідали одностайно: вони просто друзі. 

"Люди навіжені. Я дуже самотній, і це моя гарна подруга", – скаржився в інтерв'ю співак. 

Гейлі також запевняла ЗМІ, що знає Джастіна з 13 років і оцінює його для себе суто як близького друга. Проте, як це інколи буває, міцна дружба може знайти продовження у романтичних стосунках. 

Спільна подорож

Тільки "друзям" вдалося запевнити фанів щодо своїх намірів – почалися нові чутки про роман Бібера та Болдуін. Вони разом з кількома друзями вирушили на Карибські острови, аби відсвяткувати переддень Нового року. Там вони влаштовували романтичні вечори на пляжі, спостерігали за феєрверками, каталися на гідроциклах – таке дозвілля не могло не спричинити нову хвилю пліток щодо романтичних стосунків зірок. Наприкінці січня 2015 року їх навіть бачили на найгучнішому музичному фестивалі Coachella. 

Вже у лютому співак в інтерв'ю зізнався, що дійсно кохає Гейлі. Проте було одне АЛЕ. 

"Я знаю, що в минулому робив боляче людям, говорив образливі речі, хоча мав на увазі зовсім інше. Тому зараз я більше думаю про наслідки, намагаюся нікого не образити. А що як Гейлі стане тією, на якій я одружуся? Якщо це все закрутиться, я можу випадково поранити її почуття, оскільки так завжди трапляється", – зізнався в інтерв'ю Бібер. 

Гейлі та Бібер 

Влітку 2015 року Джастіна та Гейлі побачили на вулицях Майамі. Пара мило обіймалася посеред вулиці.

Наприкінці року Джастін запросив Болдвін відпочити разом з його родиною в Нью-Йорку. Відповідні фото пара знову виклала у мережу та тішила підписників. 
 
 
Новий рік хлопець зустрів з Гейлі та згодом офіційно заявив, що має романтичні стосунки з подругою. Він також опублікував розмите фото, на якому цілується з моделлю. 

Проблеми у раю

У квітні Гейлі раптом почала відмовлятися коментувати стосунки з Бібером. Натомість вона відповідала, що зустрічатися з зірками шоу-бізу дуже важко і для цього потрібна "товста шкіра". Згодом дівчина виклала довгий пост в мережу щодо щирості та відповідальності. Фанати зрозуміли це як критику стосунків Джастіна та Селени. Згодом сам Бібер відписався від Болдуін, а потім видав свій Instagram. 

Знову Селена?

Наприкінці 2016 року Джастін неочікувано для всіх знову почав зустрічатися з Селеною. Щоправда, роман тривав всього чотири місяці. Остаточно пара розійшлася знову через Гейлі, а саме – відновлення Бібера з нею товариських стосунків. 

Обручка Гейлі
Обручка Гейлі
Фото: INSIDER

Кохання, що долає усі перепони

У червні 2018 року Джастін та Гейлі знову почали зустрічатися. Після двох років непорозумінь та ігнорування одне одного вони разом приїхали на конференцію церкви у Майамі. А вже за кілька місяців на Багамах Бібер зробив коханій пропозицію. 

"До того часу драма закінчилася. Я просто обійняла його. Наприкінці конференції Джастін ствердно сказав, що ми не збираємося бути друзями. На що я запитала:"А ми хіба не друзі?". Не минуло і місяця, як він зробив мені пропозицію з великою діамантовою обручкою", – згадує Гейлі пропозицію Бібера.

Сам співак також дуже зворушливо прокоментував пропозицію. 

 "Я хотів трохи почекати, проте новини дуже швидко поширилися. Все просто та зрозуміло, Гейлі, я кохаю все, що з тобою пов'язано. Я хочу провести з тобою життя, пізнати кожну частинку тебе, кохаючи так ніжно. Моє серце належить тільки тобі. Ти кохання мого життя, і я не хочу проводити його ні з ким іншим", – написав Бібер. 

 
І хоча "довго та щасливо" Джастін житиме не з Селеною, судячи зі світлин подружжя вони знайшли справжнє кохання в особах одне одного. Нещодавно Бібер зворушливо привітав Гейлі з річницею шлюбу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше