Поліція США

Заради порятунку світу: у США чоловік відрізав собі пеніс і кинув його у поліцейських під час переслідування

Shutterstock

Ліквідувати свій статевий орган американцеві порадив голос з радіо

У штаті Теннесі (США) 39-річний Тайсон Гілберт намагався втекти від поліцейських, які хотіли його зупинити через неправильне паркування. Під час погоні американець відрізав свій пеніс і кинув його у правоохоронців, бо хотів таким чином урятувати світ. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Newsweek.

Гілберт побачив поліцію та одразу спробував втекти. Під час погоні він зупинив своє авто на кілька секунд.

"Відчинив двері. Він був голий і весь у крові. Потім закрив двері і продовжив рух", – йдеться у повідомленні.

Згодом чоловік кинув у поліцейське авто свій пеніс, який сам собі відрізав. Ця болісна травма не зупинила водія, а тому правоохоронцям довелося пробити колесо його машини завдяки шипам на дорозі, які зупинили автівку.

Там поліцейські побачили Гілберта, який розмовляв з радіо. За словами затриманого, він вирішив відрізати свій статевий орган, бо так йому сказав голос з радіо. Втікач вважає, що завдяки цьому він врятував світ.

"Поліцейські швидко взяли Гілберта під варту і попросили невідкладну (медичну – "Дивогляд") допомогу", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Херсонщині чоловік "прикрасив" свій пеніс золотим кільцем, яке не зміг зняти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ