Чоловік тримається за область паху

На Херсонщині чоловік "прикрасив" свій пеніс золотим кільцем, яке не зміг зняти – що було далі

Shutterstock

Ентузіаст не вперше шокував своє оточення

Мешканець села Чорнобаївка (Херсонська область) спробував "прикрасити" свій пеніс золотим кільцем, яке не зміг потім зняти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Типовий Херсон".

Незрозуміло, чому чоловік так вчинив, але одне можна констатувати точно – втілення ідеї виявилося провальним, бо пеніс почав розпухати, внаслідок чого ентузіаст не зміг зняти кільце. Це спровокувало паніку, через яку чоловік намагався самотужки врятувати свій статевий орган, але марно.

У підсумку він викликав швидку допомогу, але фахівцям теж не вдалося зняти кільце, а тому було прийняте рішення про госпіталізацію. На щастя, у лікарні прикрасу розпилили.

Після вдалої операції 60-річний чоловік втік від лікарів і навіть їм не подякував. Журналісти дізналися, що цей курйоз став не першим випадком, коли цей дивак шокував інших мешканців села.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про схожий випадок у Києві, де чоловік запхав на свій пеніс справжню гайку. Продовження шокуючої історії доступне за посиланням.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ