У Бельгії жінці заборонили відвідувати зоопарк, бо вона надто близько спілкувалася з мавпою – відео

uk.wikipedia.org

"Я люблю цю тварину, і вона любить мене. Більше у мене нічого немає. Чому вони хочуть відібрати це?"

Зоопарк Антверпена (Бельгія) заборонив Еді Тіммерманс відвідувати самця шимпанзе, бо у них склалися надто близькі відносини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

38-річну мавпу звуть Чита. Спочатку тварину тримали як вихованця, але у міру зростання господарям стало важко з ним справлятися, а тому вони віддали його до зоопарку, де він перебуває вже 30 років.

Тварина звикла до вольєру, де живуть  інші шимпанзе. Проблема у тому, що Читі було важко з ними спілкуватися. Зокрема, у 2008 році інші самці його побили та завдали йому важких травм. 

Протягом 4-х років шимпанзе відвідувала Еді Тіммерманс. За словами жінки, вона з мавпою дуже близько спілкувалася. Як вона стверджує, їх комунікація полягала у тому, що кожного тижня вони махали та відправляли одне одному "повітряні поцілунки" через скло вольєра.

На думку Тіммерманс, Чита її кохає. Згодом працівники зоопарку попросили жінку не контактувати з твариною, бо внаслідок їх "дружби" інші шимпанзе виключили самця зі своєї групи. У підсумку Чита щодня проводила на самоті до 15 годин.

"Я люблю цю тварину, і вона любить мене. Більше у мене нічого немає. Чому вони хочуть відібрати це?" – стверджує Еді.

За словами кураторки зоопарку Сари Лафо, коли навколо Чити збираються відвідувачі, то інші шимпанзе починають його ігнорувати та не розглядають його як частину їх колективу.

"Коли відвідування закриті, він сидить на самоті. Родичі менше поважають тварину, яка занадто сфокусована на людях", – заявила Лафо.

Експерти побоюються, що навіть припинення зустрічей між Тіммерманс і Читою не допоможе останній нормально спілкуватися з іншими тваринами.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про горилу Кікі, яка живе у зоопарку Бостона (США). До неї прийшла жінка зі своїм 5-місячним сином, на якого мавпа дуже мило відреагувала – спочатку Кікі просто розглядала хлопчика через скло, а згодом показала власну дитину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ