Леви у приватному заповіднику GG Conservation

В Африці леви бавляться з людьми у клітках посеред заповідника – фото й відео

@ggconservation / CATERS NEWS

Зароблені кошти допомагають утримувати хижаків

Приватний заповідник GG Conservation, який знаходиться у ПАР, закриває своїх відвідувачів у клітці, яка захищає їх від левів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Суть атракціону наступна – кожного бажаючого закривають у спеціальному контейнері з гратами та стінками з органічного скла на 45 хв. Заповідник отримав ці контейнери від спонсору, німецького фотографа.

Поблизу кліток згодом з'являються хижаки, які спостерігають за людьми у незвичному становищі. Інколи леви опинаються на даху, що дуже лякає туристів.

За словами директорки заповідника Сюзанни Скотт, конструкції періодично перевіряє інженер, щоб вона могли витримати тварин, які важать від 122 до 260 кг.

"Ми пропонуємо цей досвід вже майже два роки. Безпека як наших гостей, так і великих кішок – головний пріоритет", – стверджує Скотт.

Туристів, які платять від $34 до $197, відправляють у клітки кожного дня з 6:30 до 7:15. Усередині клітки можна розмістили 3-4 відвідувача.

Виручені гроші заповідник витрачає, щоб утримувати 77 левів. Директорка стверджує, що цей досвід позитивно впливає на хижаків, бо подібні зустрічі з людьми – стимул для покращення настрою, а також розумової і фізичної активності.

"Це некомерційний притулок, що покладається виключно на пожертви. Збори від кубів пропонують нам невеликий прибуток, який безпосередньо допомагає нам годувати і захищати левів, про яких ми піклуємося", – розповіла Скотт.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що чоловік зустрів на вулиці дивну істоту з десятками волохатих ніг.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ