Пам'ятник Олександру III

Путін відкрив пам'ятник Олександру III, який прикрасили неправильною зіркою – фото

vladimir_brodarsky / Instagram

На думку деяких сучасників і пізніших істориків, персональна заслуга цього російського імператора у тому, що під час його правління Росія не брала участі у жодній війні

У Росії відкрили пам'ятник імператору Олександру III на території Великого Гатчинського палацу. У церемонії взяв участь російський президент Володимир Путін, а згодом стало зрозуміло, що з монументом є певні проблема.

Справа в тому, що у день відкриття пам'ятник прикрасила шестикутна зірка, а не восьмикутна зірка ордена Апостола Андрія Первозванного. Скульптор Володимир Бродарський у своєму Instagram пояснив, чому так сталося.

"Технічна помилка була помічена і виправлена! Винні, перенервували, але ж на макеті було все правильно", – сказано у повідомленні.

Пам'ятник Олександру III
Пам'ятник Олександру III
Фото: vladimir_brodarsky / Instagram

Відомо, що президент Росії Володимир Путін особисто відвідав церемонію, але він теж не звернув уваги на цю помилку. 

Зазначимо, що Олександр III був російським імператором з 1 березня 1881 року. На думку деяких сучасників і пізніших істориків, його персональна заслуга в тому, що під час його правління Росія не брала участі у жодній війні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що форма збірної України з Кримом на карті вибісила росіян.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ