владімір путін

Шаманські обряди та окультизм: журналіст розповів, для чого Путін відвідує Сибір

Shutterstock

"Ритуали допомогли, у російського лідера вийшло те, що він хотів, хоч і не на 100%"

За словами журналіста-міжнародника Івана Яковини, у російського президента Владіміра Путіна є дивне захоплення – шаманські обряди. Для цього він з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу періодично відвідує Сибір. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Україна 24".

"Посеред тижня, що минає, Володимир Путін покинув усі свої справи й на декілька днів, взявши Сергія Шойгу, вирушив навіщось до Сибіру. За офіційною версією, вони посеред робочого тижня поїхали туди відпочивати. За словами численних джерел у Москві, Путін і Шойгу час від часу їздять до Сибіру не просто відпочивати, а вони там здійснюють шаманські обряди. Після історії з якутським шаманом Олександром Габишевим, у якого Путін сильно повірив, а також під впливом тувинця Шойгу Путін став вірити в цю окультну течію і став регулярно проводити відповідні обряди. Для цієї мети в безлюдному місці в Сибіру на березі річки Хемчик навіть побудували спеціальне капище у вигляді золотої юрти", – стверджує Яковина.

За словами чоловіка, цю юрту нещодавно почали досліджувати російські ЗМІ.

"Які жертви, яким демонам Путін і Шойгу приносили цього разу, ми не знаємо. Але відомо, що коли вони були в Сибіру, за дивним збігом там же загинув міністр з надзвичайних ситуацій Євген Зінічев, якого офіційно називали наступником Путіна. Як саме він загинув, ніхто не знає, офіційні версії суперечать самим собі", – зазначив журналіст-міжнародник.

У Яковини є припущення, що причиною відвідування російським президентом Сибіру могла бути зустріч з Олександром Лукашенком.

"Путін хотів зібратися з силами. Путін зібрався вибити угоду про інтеграцію з ослабленого Лукашенка, брати його тепленьким. Ритуали допомогли, у російського лідера вийшло те, що він хотів, хоч і не на 100%", – розповів журналіст-міжнародник.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що соратник Путіна в ефірі одного із російських телеканалів прямим текстом заявив про наміри знищити Україну.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ