Микола Тищенко у церкві

Тищенко поставив у церкві свічку за Гео Лероса після бійки в Раді

Микола Тищенко / Facebook

"Помолився за здоров'я"

Одіозний народний депутат від Слуги народу Микола Тищенко виклав у своєму Facebook фото, на якому він у церкві запалює свічку. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Помолився за здоров'я Гео Лероса. Нехай допоможе йому Господь зійти з хибного шляху і віднайти шлях істинний", - підписав фото Тищенко.

Цей допис з’явився наступного дня після того як у Верховній Раді між Тищенком і Леросом сталася сутичка. Цікаво, що конфлікт спровокував саме Тищенко.

Гео Лерос, виступаючи із трибуни, розкритикував Володимира Зеленського і закликав владу відзвітувати про зрив спецоперації із затримання "вагнерівців", а також звинуватив Офіс президента у зриві цієї спецоперації.

У цей же час Микола Тищенко спочатку заблокував мікрофон Леросу, а потім відтягнув нардепа від трибуни та заблокував доступ до неї. Свою поведінку депутат від "Слуги народу" пояснив тим, що Лерос виступав не по темі, а в його словах нардеп почув образи та наклеп на адресу президента, що "є неприпустимим", на думку Тищенка. 

Нагадаємо, у червні Тищенко відзначився бійкою в Раді з не менш скандальним нардепом Іллею Кивою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ