Микола Тищенко

Тищенко відвідав Закарпаття, щоб з'ясувати, чому на митниці не добудували туалет

Facebook / Yan Dobronosov

Відповідь на це питання депутат вимагав дати усій країні

Народний депутат України, який у березні став очільником Закарпатського осередку президентської партії "Слуга народу" – Микола Тищенко, навідався до Ужгорода із робочим візитом, щоб з'ясувати, коли на митниці буде добудований туалет та наголосити на тому, що угорці "наші друзі". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter НВ.

Спочатку депутат зажадав у Миколи Пожо пояснень щодо того, чому на митниці утворюються великі черги, на які "дивиться вся країна". Коли голова митниці відповів, що черг немає, Тищенко не повірив цьому.

"Я бачу, що ви розігнали, що знали, що я їду", – сказав депутат.

Після цього він наполегливо вимагав Пожо повторювати, що "угорці наші друзі".

"Ви почуйте мене, будь ласка, це наші сусіди. Угорщина — це країна, яка є нашим найголовнішим стратегічним партнером. І не треба на них кивати, що вони в чомусь винні. Вони ні в чому не винні, вони наші друзі. Кажіть, угорці – наші друзі", — заявив Тищенко.

Наостанок, нардеп вирішив перейти до головного питання та з’ясувати, коли на митниці буде добудований туалет. Коли Пожо відповів, що вже за місяць виділені на це кошти будуть повністю націлені на будівництво, Тищенко попросив його оголосити про це всій країні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що мережею гуляє курйозне відео з нардепом у головній ролі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ