"Слуга народу"

"ПрибИремо пробки" і "зробимо Оболонь столицею Києва": кандидати від "Слуги народу" знову лякають виборців своїми білбордами

Facebook

Місцеві вибори відбудуться 25 жовтня

До місцевих виборів в Україні залишилося трохи більше тижня, але кандидати на посади міських голів і депутатів районних рад знову "лякають" виборців своїми обіцянками.

Раніше ми писали про кандидатку в депутати Житомирської міської ради від "слуг", на білборді якої було написано: "Освідченні люди — успішний Житомир". При цьому у слові "освічені" виявилося одразу дві помилки. А у Миколаївській області з’явився плакат "Херсонщина — це ти" .

Та кандидати до столичної міської ради від "Слуги народу" не відстають від регіональних колег.

Зокрема, Максим Глухов розмістив у Києві білборди з написом: "Прибиремо пробку на Наумова!". У реченні з чотирьох слів знайшлося одразу дві помилки, адже там мало б бути "прибЕремо ЗАТОР", а не "прибИремо ПРОБКУ".

Інший кандидат Євген Вандін пообіцяв зробити Оболонь столицею Києва (Київська народна республіка зі своєю столицею?). А Ганна Іщенко планує якимось чином "підвищити екологію" міста.

Але по-справжньому лякає фото передвиборчої реклами із Дніпра, де слоган "Слуги народу" звучить як погроза.

І на завершення черговий горор від "пані-мер" Ірини Верещук: "Наші довгі руки всюди дотягнуться до вас".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ