Бійка між Кивою і Тищенком у Раді

Нардеп-борець Беленюк прокоментував, хто переміг у бійці Киви і Тищенка в Раді

скріншот

Депутат дав свою експертну оцінку

У четвер, 17 червня, у Верховній Раді України народні обранці, як завжди, займалися дуже важливими справами. Так, окрім розгляду законопроектів вони ще й встигли влаштувати бійку. Про це повідомляє "Дивогляд".

Сутичка почалася після слів "слуги народу" Потураєва, який заявив, що "шкодує, що ОПЗЖ не розстрілюють, а доведеться знищувати їх політично".

"Фронтменами" виявилися скандально відомі депутати від "Слуги народу" та ОПЗЖ – Микола Тищенко та Ілля Кива, які добряче поштовхали один одного.

Цю бійку прокоментував зірковий борець і за сумісництвом нардеп від "Слуги народу" Жан Беленюк. Він похвалив свого однопартійця за хороший бій і авторитетно заявив, що у сутичці переміг саме Тищенко.

"Сьогодні в Раді день греко-римської боротьби. У сутичці Тищенко - Кива, перемогу здобув Микола Тищенко, виконавши витіснення суперника з допомогу захоплення "рука знизу", що оцінюється в 1 бал! Мої вітання переможцю", - написав Беленюк у своєму Facebook.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ