Дональд Трамп

У мережі обговорюють Трампа, який одягнув штани задом наперед – відео

5 канал

Цей казус відбувся на з'їзді Республіканської партії

У мережи з'явилося відео, на якому екс-президент Сполучених Штатів Дональд Трамп ймовірно виступає у брюках, одягнутих задом наперед. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Цей казус відбувся під час промови Трампа на з'їзді Республіканської партії. Присутні на заході одразу ж звернули увагу на його вбрання та не змогли не помітити новий стиль.

Одні запевнили, що колишня голова держави просто переплутав передню та задню частину брюк і тим самим започаткував нову моду. Інші зауважили, що його костюм було пошито на замовлення, тож він просто має такий дизайн. 

Через деякий час стало зрозуміло, що зі штанами Трампа все було в порядку. Однак користувачів мережі ця ситуація не залишає у спокої. Вони продовжують вигадувати нові жарти та меми з приводу того, що "навіть штани Трампа брешуть", підкреслюючи недостовірність слов та заяв 45-го президента США.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 10-секундне відео з голим Трампом продали за $6,6 млн.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ