Дональд Трамп у "Сам удома"

"Він змусив нас": режисер "Сам удома" розповів, як Трамп отримав другорядну роль у фільмі

http://people.com

Зйомки епізоду відбувалися у нью-йоркському готелі "Плаза", який тоді належав бізнесмену

Режисер легендарної комедії "Сам удома" Кріс Коламбус розповів, чому в одному епізоді з'явився Дональд Трамп та прокоментував рімейк культового кіно від Disney. Про це пише Insider

Новорічна комедія про невгамовного Кевіна з "Сам удома", знята у 1990 році, не втрачає досі популярності. Щороку кількість глядачів, які знову і знову дивляться цю історію, сягає мільйонів. Не дивно, що компанія Disney вирішила зробити рімейк, над сценарієм якого вже працюють у Голлівуді.

Водночас режисер оригінального фільму назвав такий намір провальним. Також він зазначив, що не режисувати рімейк, оскільки його ніхто не запрошував. Проте на думку Кріса щодо безглуздості цієї ідеї відсутність запрошення не вплинула. 

"Це марна трата часу. У чому сенс? Я твердо переконаний, що не можна робити рімейки фільмів, які були такими довговічними, як "Сам удома". У вас не вийде знову зловити блискавку в пляшку. Цього просто не трапиться. Так навіщо його знімати?" – заявив Кріс Коламбус.

Натомість він радить студії створити та екранізувати оригінальний сюжет. 

Також Коламбус згадав про появу Дональда Трампа у другій частині "Сам удома". За словами режисера, це була обов'язкова умова, аби творчій групі дозволили зняти сцену в нью-йоркському готелі "Плаза", що належав бізнесмену.

"Він змусив нас зняти його у стрічці", – заявив Кріс Коламбус.  

Як зазначив режисер, зйомка обійшлася продюсерам в чималу суму. Проте навіть попри великі гроші, Трамп погодився тільки за цієї умови. Під час монтажу Дональда залишили в епізоді, оскільки вважали, що поява бізнесмена у кадрі спричинить резонанс у пресі.   

Нагадаємо, Twitter на запит "лузер" видає сторінку Трампа.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ