Дональд Трамп

10-секундне відео з голим Трампом продали за $6,6 млн

Shutterstock

Оплату провели в криптовалюті

Відео з голим чоловіком, який нагадує екс-президента США Дональда Трампа, продали на біржі криптовалют. Про це повідомили в New York Post.

Автор відео – Майк Вінкельман, який є цифровим художником під псевдонімом Beeple. Він присвятив цей ролик під назвою "Перехрестя" президентським виборам в США.

У людини з відео, яка схожа на Дональда Трампа, написано на спині Loser (перекладається з англійської як "невдаха"). Його виставив на продаж колекціонер Пабло-Родрігес-Фрайле, який осінню 2020 року придбав ролик у Вінкельмана за $67 тис.

Оплата в розмірі $6,6 млн (близько 183 млн грн) проведена в криптовалюті Ethereum на біржі Nifty Gateway.

Зазначимо, що цей ролик – новий тип цифрового активу, який також називають невзаємозамінним токеном (NFT). Його аутентифікували шляхом блокчейну.

Завдяки цій технології предмети публічно визначаються єдиними у своєму роді. Різниця між ним і традиційним онлайн-об'єктом полягає в тому, що другий можна нескінченно відтворювати.

NFT отримав популярність в епоху пандемії, так як серед інвесторів й ентузіастів все частіше зустрічається бажання витратити гроші на придбання творів мистецтва, які знаходяться тільки в Інтернеті.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що пасторка пішла з церкви заради конкурсу найкращих сідниць.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ