Тест на COVID-19

Провокують стрес: Японія звернулася до Китаю, щоб той припинив анальні тести на коронавірус

5 канал / Час. Підсумки тижня

Цей метод спровокував обурення серед японського уряду

В Японській владі звернулися до КНР, щоб та припинила вимагати від людей, які туди приїжджають, здавати анальний тест на Covid-19. Про це повідомляє BBC.

У Китаї наразі досить успішно контролюють розповсюдження коронавірусної інфекції, але для цього інколи прибігають до сумнівних методів.

Зокрема, в січні цього року в країні почали брати анальні мазки. Ця процедура передбачає ватний тампон на 3-5 см, який вводять в анус людини, а потім обережно обертають.

"Деякі японці повідомили нашому посольству у Китаї, що вони отримали анальний тест, який викликав сильний психологічний дискомфорт", – стверджує генсекретар уряду Японії Кацунобу Като.

Він розповів, що зараз незрозуміло, скільком японцям довелося пройти таке тестування. За словами Кацунобу, відповідь від Китаю на прохання припинити цю процедуру досі не надійшла.

Китайські фахівці вважають, що анальний мазок впливає на підвищення рівня "виявлення інфікованих людей". Тим не менш, ця ініціатива все одно спровокувала "суперечки серед експертів".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Швейцарії після вакцинації від коронавірусу померли 16 людей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ