Ілюстративне фото

У Швейцарії після вакцинації від коронавірусу померли 16 людей – подробиці

Depositphotos

Названо виробників таких вакцин

До Швейцарського фармакологічного інституту з моменту, коли в країні почали робити щеплення від COVID-19, надійшло 16 повідомлень про летальні випадки після вакцинації. Про це розповіли на його офіційному сайті.

Станом на 24 лютого в інституті проаналізували 364 повідомлення про побічні явища після щеплення від COVID-19. Серед них 199 мали відношення до препарату, який розробили компанії Pfizer і BioNTech, а ще 154 – компанії Moderna.

У 95 випадках (26% від скарг) вакциновані мали справу з серйозними наслідками для здоров'я, які призвели до госпіталізацій. Наприклад, вони зштовхнулися з головним болем, лихоманкою та алергічними реакціями.

Вакцина
Вакцина
Фото: Shutterstock

16 людям не вдалося з ними боротися і вони померли. Їх середній вік – 86 років, а також у більшості з них раніше діагностували серйозні хвороби. 

"Згідно з наявними відомостями, такі захворювання, як інфекції, серцево-судинні захворювання або захворювання легенів та дихальних шляхів, призводять до смерті", – сказано в повідомленні.

За їх словами, збіг у часі насправді є, але наразі відсутні конкретні докази, що вакцина спровокувала летальні випадки.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що від коронавірусу померла 6-річна дівчинка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ