Джіджі Морзе

Лікар подумав, що це отруєння: від коронавірусу померла 6-річна дівчинка

gofundme.com

У дитини не було температури

У США шестирічна дівчинка на ім’я Джіджі померла від COVID-19 після візиту до лікаря, який діагностував отруєння. Про це повідомляє CNN.

Хоча це сталося ще у серпні, журналісти дізналися про цю історію лише зараз.

Дівчинка захворіла після того, як коронавірусом перехворіли її прийомні батьки Прісцилла і Девід Морс. Батьки були ізольовані від дітей, тому сподівалися, що не заразили нікого.

Однак, незабаром після одужання Девіда і Прісцилли Джіджі відчула нездужання і кілька разів за день вирвала. Педіатр, до якого відвели дитину, оглянув її і вирішив, що це просто отруєння. Він порадив пригостити дівчинку фруктовим льодом і дати їй відпочити.

"Тож ми відвезлии її додому, вклали подрімати, я пішла до магазину, щоб взяти трохи фруктового морозива, а коли повернулася, біля нашого будинку були дві машини швидкої допомоги, пожежна машина, поліцейські - а моя дочка була мертва", - розповіла Прісцилла.

Лікарі констатували, що причиною смерті став COVID-19.

Джіджі була вдома зі старшими братами — 11 і 18 років. Старші діти викликали швидку і намагалися реанімувати дівчинку, але все було марно.

Американка стверджує, що у Джіджі не було ніяких симптомів захворювання, крім невеликої висипки на плечі. На прийомі у лікаря дівчинка була активною і весь час бігала, її температура була в нормі.

Прісцилла закликала усіх батьків звертати увагу на найменші відхилення у здоров’ї дітей. Адже будь-який симптом може свідчити про небезпечну хворобу.

Читайте також: Як визначити, що у вас новий штам коронавірусу: 4 головних симптоми

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ