Вакцинація, шприц

Ціле місто стане учасником експерименту з китайською вакциною від COVID-19

5 канал / Час. Підсумки тижня

Названо причину цього дослідження

У місті Серрано (штат Сан-Паулу, Бразилія) планують провести вакцинацію CoronaVac всіх жителів, котрі доросліші 18-річного віку. Про це повідомили в Live Science.

Масштабне наукове дослідження направлене на з'ясування особливостей поширення коронавірусної інфекції. До населення Серрано входять приблизно 30 тис дорослих осіб. Їх будуть вакцинувати протягом наступних 3-х місяців.

Зокрема, кожному жителю, який старше 18 років (вагітні, жінки, які годують грудьми і ті, хто має серйозне захворювання – виключення) зроблять пропозицію вакцинуватися CoronaVac, яку розробила китайська компанія Sinovac.

Експеримент під назвою Project S направлений на те, щоб дізнатися, чи почне коронавірус менше поширюватися завдяки вакцині.

"Грунтуючись на отриманих результатах, ми зможемо розповісти решті світу, який фактичний ефект від вакцинації проти COVID-19", – розповів глава клінічних досліджень Інституту Бутантан Рікардо Паласіос.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, ген неандертальців рятує сучасне людство від коронавірусу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ