Нардеп Беленюк здатен визначати хворих на COVID-19 за запахом під пахвами

xsport.ua

За словами депутата, хвороба має запах часника

Депутат України від партії "Слуга народу" Жан Беленюк відкрив у собі здатність визначати хворих на коронавірус людей за запахом їх тіла. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook. 

"Виявив у себе здатність визначати людей,що перенесли COVID-19, за ароматом їх тіла. Спочатку у себе помітив специфічний запах під пахвами, потім (оскільки займаюся контактним видом спорту, з активним потовиділенням в процесі) почав помічати у своїх спаринг-партнерів, які перехворіли ковідом, такий самий запах. Мені він чомусь нагадує часник", – написав нардеп.

Також Беленюк поцікавився, чи не має хтось з його підписників такого ж самого вміння визначати хвороби за запахом, та зізнався, що в разі відсутності позитивної відповіді – надсилатиме заявку на шоу "Україна має талант".

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що під час засідання Ради один нардеп "Слуги народу" обирав собі готель у Домініканській республіці, а інший – Mercedes

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ