Телефони нардепів

На депутатську зарплату: під час засідання Ради один нардеп "Слуги народу" обирав собі готель у Домініканській республіці, а інший – Mercedes

фото Цензор.НЕТ

"Слуги" притомилися і їм час відпочити

Українські народні обранці ніяк не допетрають, що під час засідань Верховної Ради краще працювати, а не вирішувати особисті питання, бо вміст їхнього телефону запросто може стати доступним для інших.

Народний депутат від "Слуги народу" Валерій Колюх під час засідання 15 грудня вирішив обрати собі готель для відпустки.

Журналісти Цензор.НЕТ сфотографували його переписку з турагентом.

З листа видно, що якийсь готель, який депутат розглядав раніше, вже коштує 6750 (євро чи доларів — невідомо). Тому агент пропонує розглянути Catalonia Bavaro Beach в Домініканській Республіці.

Потім співрозмовник зазначає, що Єгипет теж дорожчає, тому запитує: "Валеро, обираємо ріксос… Вам бронювати?..", на що Колюх відповідає: "Бронюйте".

Телефони нардепів
Телефони нардепів
Фото: фото Цензор.НЕТ

Дивіться також: Депутати від "Слуги народу" під час засідання Ради обмінялися еротичним відео

Того ж дня інший "слуга народу" Олег Семінський чи то обирав собі нове авто, чи то просто милувався. Він переглядав фото з комплектацією нових позашляховиків Mercedes.

Зазначимо, той же Семінський два тижні тому був заскочений на відвертій любовній переписці із особою, номер телефону якої у Telegram відповідає Катерині Демінській, яка на місцевих виборах балотувалася у Чернігівській області від "Слуги народу".

Валерій Колюх - глава підкомітету з питань науки та інновацій комітету Ради з питань освіти, науки та інновацій. Він пройшов до парламенту за 92-м округом в Київській області. 

Олег Семінський - заступник голови Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, обраний по 205-му округу в Чернігівській області.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ