"Тепер за вбивство Шеремета садитимуть дерева": реакція соцмереж на указ Зеленського про посадку мільярда дерев

www.youtube.com

Щоб виконати указ президента, потрібно безперервно щосекунди закопувати 10 саджанців

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Екологія" заявив про наміри збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Ми розпочинаємо проєкт "Зелена країна", що має амбітну, але, я впевнений, досяжну мету – за 10 років збільшити площі лісів на 1 млн га. Задля цього в найближчі три роки ми прагнемо висадити в Україні 1 млрд дерев. Відповідний указ про старт програми я підписую сьогодні", – написав Зеленський у своєму Twitter.

У соцмережах оцінили амбітність президента і підрахували, з яким темпом усі три роки потрібно буде закопувати саджанці:

1 мільярд за 3 роки означає по 333 333 333 дерев на рік. Це по 913 242 дерева щодня, незважаючи на пору року. Тобто протягом трьох років Україні щогодини мають саджати по 634 дерева, або по 10,5 дерев на секунду, безперервно. Однак, це без врахування сезонності і нічного часу.

Новий президентський проєкт вже жартома назвали "Велике садівництво".

  • "Незабаром зійде асфальт після великого будівництва і почнеться велике садівництво"
  • "За вбивство Шеремета дерева садитимуть?"
  • "Наближені до корита громадяни вже масово відкривають оптові садові центри"

Зазначимо, за даними Державного агентства лісових ресурсів України загальна площа лісів у країні (станом на 2011 рік) становила 10,4 мільйона гектарів, з них 9,6 мільйона гектарів — дерева та інші рослини. Тобто за три роки площа лісів має збільшитися приблизно на 10%. При цьому, за останні 50 років площа лісів зросла на 21%.

Також відомо, що за 2020 рік в Україні висадили близько 180 млн саджанців. Тобто, плани Зеленського не такі вже й нереалістичні і передбачають підвищити швидкість посадки лише вдвічі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ