Володимир Зеленський

Херсонські медіа використали зелені квадрати замість фотографії Зеленського – фото

Офіс президента

Справа у тому, що медіа на зустріч запрошено не було

Журналісти херсонських ЗМІ влаштували протест у зв'язку із відмовою в акредитації на зустріч із президентом України Володимиром Зеленським. Він прибув до області 27 квітня і у цей самий день на різних сайтах новини про його приїзд супроводжувалися зеленими квадратами замість світлин. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Depo.Херсон.

Глава держави прибув до регіону в рамках робочого візиту. Він прямував на передові позиції українських військових, щоб перевірити боєготовність військ на кордоні з окупованим Кримом.

Однак, медіа на зустріч запрошено не було, у зв'язку із чим вони супроводили новини про візит президента зеленим фоном.

Херсонські ЗМІ показали зелений квадрат замість фото Зеленського
Херсонські ЗМІ показали зелений квадрат замість фото Зеленського
Фото: НВ

Нагадаємо, це вже не вперше херсонські ЗМІ висловлюють свій протест Зеленському. У червні 2020 року під час візиту президента до Херсону місцевих журналістів не попередили про зустріч і не акредитували. 

Тож кілька херсонських інтернет-видань замість повідомлень про візит Зеленського почали публікувати порожні повідомлення. Дехто з місцевих журналістів візуалізував матеріали про приїзд президента чорним екраном.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Зеленський одягнув "фартовий" шарф перед грою збірної України з аутсайдером – і вона не виграла.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ