Ольга Скабєєва

"Путін – х@йло": російським пропагандистам підгорає після репетиції українських військових до Дня Незалежності – відео

відкриті джерела

Правду чути не завжди приємно

Одна із найвідоміших кремлівських пропагандисток, ведуча телеканалу "Россия 1" Ольга Скабєєва бурхливо відреагувала на відео з репетиції параду до Дня Незалежності України, під час якої українські військові заспівали пісню "Путін – х@йло". Про це повідомляє "Дивогляд". Записом трансляції поділився InformNapalm Україна.

"Український Талібан, так тепер будемо називати сусідню державу, пробив нове дно", - серйозним тоном заявила Скабєєва.

Пропагандистка додала, що після цього "ганебного вчинку" українсько-російським відносинам настане "хана", якщо "всіх публічно не покарають".

Вочевидь, Скабєєва забула, що "хана", як вона висловилася, настала 7,5 років тому, коли Росія захопила Крим і почала війну на Сході України.

У коментарях українці пожартували з істерики у Росії:

  • "Щось в московитів проблеми з математикою: вже 8 рік вони для нас вороги... але як на мене, то вже більше 300 років!!!"
  • "Якщо у них так підгорає - значить Україна все правильно робить!"
  • "Як у кожній програмі вони бомблять Київ та вішають українців на стовпах, то це нормально, а коли українці заспівали пісню про їх фюрера, то це лютий жах."
  • "Давно ми не бачили такого полихання на болотах."

Нагадаємо, напередодні мережею поширилося відео, на якому українські військові марширують, співаючи відому пісню харківських ультрас. Спочатку користувачі вирішили, що це монтаж, але згодом очевидці підтвердили, що солдати справді співали "Путін – х@йло" посеред Києва.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ