Репетиція параду до Дня Незалежності

Під час репетиції до параду Незалежності українські військові заспівали "Путін – х@йло" – відео

Oleksandr Kharchenko / Facebook

Очевидці стверджують, що це не монтаж

У середу ввечері, 18 серпня, у центрі Києва на Хрещатику пройшла підготовка до параду на честь 30-ї річниці Незалежності України. Про це повідомляє "Дивогляд".

Українські військові, які марширували в "коробках", заспівали знамениту пісню харківських ультрас "Путін – х@йло".

У  мережі з’явилося кілька записів цієї репетиції. Зокрема, відео опублікували користувач Андрій Андрійович у Facebook і _gibi___ в сторіз в Instagram. І, хоча спочатку мало хто повірив, що це не монтаж, з’явилися очевидці репетиції, які стверджують, що військові дійсно співали цю пісню.

"Я там був сам, чув і бачив особисто - це НЕ монтаж і НЕ накладка звуку - абсолютно автентичне відео", - написав користувач Facebook Oleksandr Kharchenko у коментарі під відео.

"Це коробка ДШВ і вони вчора реально це співали співали! Спілкуюсь з учасниками особисто!", - написав співробітник Київської міської ради Олександр Погребинський.

  • "Це просто мед для вух!"
  • "Малий гімн України"
  • "Ну все , роспропагандисти запалають як факели"
  • "А що Пєсков, уже відписав?"
  • "У радянські часи була така фраза "Когда поют солдаты, спокойно дети спят") Якраз ТОЙ випадок"

Продовження історії: "Путін – х@йло": російським пропагандистам підгорає після репетиції українських військових до Дня Незалежності – відео

Дивіться також: "Какую страну потеряли": заборонені кадри, які показують реальне життя в СРСР

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ