McDonald's

Втеча за 7 секунд: в Австралії чоловік таємно залишив карантинний готель, щоб випити алкоголь та поїсти у McDonald's – фото

Shutterstock

Порушник карантину пояснив свої дії горем

В Австралії з карантинного готелю втік 33-річний Пол МакЕлхінні, бо хотів пити та поїсти у McDonald's. Він аргументував свою поведінку горем. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

МакЕлхінні повернувся в Австралію після похорону, який відбувся у Ірландії. У країні діють карантинні обмеження, внаслідок яких після повернення є потреба в ізоляції, але 33-річний чоловік проігнорував це правило.

За даними поліції, Пол усього за 7 секунд покинув номер, скористався пожежною драбиною і опинився на вулиці. Він провів поза готелем 8 годин, за які встиг сходити у паб і McDonald's.

Згодом він повернувся до готелю п'яним, але не зміг приховати свій вчинок – його зникнення зафіксували камери відеоспостереження.

"Він сказав поліції, що він повернувся з похорону батька і не бачив свою сім'ю вісім тижнів, і він міг просто зламатися", – розповів поліцейський прокурор.

33-річний чоловік був повністю вакцинований і мав негативні тести, а також отримав аналогічний результат після своєї втечі. Суддя залишив його під вартою до наступного засідання суду.

До речі, МакЕлхінні – не перший фанат популярного фастфуду, який потрапив у курйозну ситуацію. Так, у Росії православна вірянка наїлася у McDonald's під час посту та подала на компанію в суд.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ