Гамбургер

Ніякої зайвої ваги: чоловік, який 49 років щодня їсть бургери, встановив новий рекорд – відео

Фото з відкритих джерел

"Я купив три бігмака, сів у машину і з'їв їх. У той момент я сказав: "Я, напевно, буду їсти це до кінця свого життя"

Мешканець США Дональд Горсе віддано шанує мережу закладів швидкого харчування McDonald's. Зокрема, він щодня їсть бюргери, завдяки чому став автором світового рекорду – за 49 років він з'їв 32340 бігмаків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал Guinness World Records.

За словами Дональда, вперше він скуштував бургер 17 травня 1972 року. Того дня він придбав свою першу машину та заїхав на ній у McDonald's.

"Я купив три бігмака, сів у машину і з'їв їх. У той момент я сказав: "Я, напевно, буду їсти це до кінця свого життя". Я подивився на коробки на задньому сидінні, і почав рахувати їх з першого дня", – розповів він.

Фастфуд настільки сподобався американцю, що він став колекціонером чеків і упаковок від бюргерів. У підсумку це дозволило йому потрапити у Книгу рекордів Гіннеса.

Дональд стверджує, що кожного тижня купує 14 бургерів, котрі він розігріває вдома. Дивовижно, але чоловік має чудове здоров'я, нормальні показники тиску, низький холестерин і не має зайвих кілограмів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Голландії приготували найдорожчий бургер у світі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ