Саманта Рамсделл

Американка потрапила до Книги рекордів Гіннеса як володарка "найбільшого у світі жіночого рота" – відео

samramsdell5 / Instagram

Жінка може легко просунути у рот ціле яблуко та за один раз вкусити 4 бургери

Саманта Рамсделл – 31-річна мешканка Стемфорда, що у США, потрапила до Книги рекордів Гіннеса, як жінка, що має найбільший рот у всьому світі. Про це повідомляє "Дивогляд".

Саманта може легко просунути у рот ціле яблуко та за один раз вкусити 4 бургери. Така навичка принесла рекордсменці популярність у мережі. Зокрема, в Instagram за нею стежать майже 90 тис користувачів.

Жінка розповідає, що раніше дуже комплексувала щодо розміру свого рота, однак, після потрапляння до Книги рекордів Гіннеса стала ним пишатися. 

"Якби у мене була порада для тих, у кого більша частина тіла або хоча б щось дійсно унікальне, і вони хотіли б поборотися за титул Книги рекордів Гіннеса, я б порадила зробити це! Пишаєтеся цим і зробіть це своїм найбільшим активом. Це ваша суперсила. Це те, що робить вас особливим і відмінним від усіх інших", – заявила Саманта.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що 12-річний хлопчик став наймолодшим гросмейстером в історії шахів і побив рекорд українця.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ