Леонід Станіславський

97-річний український тенісист потрапив до Книги рекордів Гіннеса

mykharkov.info

Чоловік вже понад 30 років не пропускає регулярних тренувань

Харків’янин Леонід Станіславський потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найстарша людина, яка досі бере участь у тенісних турнірах. Про це повідомила керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, передає "Дивогляд".

Леоніду 97 років, але він досі активно займається спортом і подає приклад молодому поколінню. Вже понад 30 років він ходить на корт тричі на тиждень, незважаючи на погоду.

Церемонія вручення сертифікату від Книги рекордів Гіннеса відбудеться 7 липня о 19:00 у тенісному клубі, де тренується Станіславський.

"Майже два роки безперервних комунікацій щоденно здійснював відділ міжнародних зв’язків НРР з суддями Гіннеса і ось - довгоочікуваний момент: Леонід Станіславський офіційно визнаний найстаршим тенісистом на планеті, який бере участь у змаганнях у віковій категорії 90+", - повідомила Лана Вєтрова.

Цікаво, що у 2017 році Леонід Станіславський двічі здобував титул національного рекордсмена України як "Найповажнішого віку тенісист" та "Найповажнішого віку людина, яка здійснила спуск на тролеї".

Найстарішим тенісистом усіх часів був визнаний мексиканець Хосе Гваделупе Леал Лемус. На момент внесення до Книги рекордів Гіннеса у 2004 році йому був 101 рік і він все ще продовжував грати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ