Марко Данчевський

6-річний українець встановив рекорд, назвавши 196 країн за контуром

Вєтрова Лана / Facebook

Любов до географії у хлопчика з'явилася після того, як він потрапив до робочого кабінету дідуся

6-річний Марко Данчевський із міста Стрий Львівської області потрапив до Національного реєстру рекордів України після того, як зміг правильно назвати 196 країн за контуром на карті. Про це повідомляє Дивогляд із посиланням на керівницю Національного реєстру рекордів України Лану Вєтрову.

"Хлопчик продемонстрував блискучий результат, без заминки назвавши 196 країн за контуром на карті за 13,5 хвилин. При цьому юний ерудит не допустив жодної помилки!" - повідомила Вєтрова.

Батьки хлопчика розповіли, що захоплення маленького Марка географією почалося кілька років тому після того, як він побачив велику карту світу у кабінеті свого дідуся – директора Стрийської загальноосвітньої школи №10 Романа Кухара.

"Наш дідусь – вчитель географії. І коли Марко пішов в дитсадок у три рочки, так склалося, що іноді його раніше доводилося забирати, і він кілька годин сидів у дідуся в кабінеті. На столі був ноутбук з доступом до Інтернету, але малого тоді зацікавила лише карта. Помітивши зацікавленість онука у географії, Роман Петрович почав йому розповідати цікаві історії про різні країни, ріки, озера, гори, міста, показувати прапори і т. д. Він, окрім країн на карті світу, в три роки вже знав державні прапори всіх країн. Тепер може розповісти ще й багато історій розвитку цих держав. І це попри те, що говорити він почав пізно, в чотири рочки. Тобто, вивчив географію раніше, ніж почав говорити", - розповіла мама Ірина Данчевська.

Маленький рекордсмен мріє про подорожі Україною та світом. Сподіваємося, скоро подорожі стануть доступнішими для усіх нас і мрія Марка здійсниться.

Раніше "Дивогляд" розповідав про 12-річного хлопчика, який став наймолодшим гросмейстером в історії шахів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ