Вагітна Госіаме Сітхоул

Жінка, яка нібито народила 10 дітей, вийшла на зв'язок і звинуватила свого чоловіка у жадобі наживи – відео

African News Agency (ANA)

Жінка стверджує, що її чоловік і його сім'я хочуть стати "мільйонерами" завдяки дітям

У Південно-Африканській Республіці на зв'язок вийшла зникла жінка, яка минулого тижня нібито народила 10 дітей відразу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter.

Новина про народження десятирні облетіла весь світ, адже це мало б стати новим світовим рекордом. Про те, що 37-річна Госіаме Сітхоул народида 7 хлопчиків і трьох дівчаток, повідомив її партнер Тебого Тсотетсі. Жінка, яка поїхала до лікарні сама, розповіла йому про народження дітей по телефону.

Однак, коли чоловік хотів відвідати матір із новонародженими дітьми у лікарні – він не зміг їх знайти. Сітхоул спочатку відмовлялася повідомляти своє місце знаходження, а потім взагалі перестала виходити на зв’язок.

Тсотетсі спробував знайти свою партнерку у різних лікарнях Преторії, однак жоден з лікарів не зміг підтвердити факт народження десятьох дітей за один раз.

Представник департаменту соціального розвитку Фезіве Ндваяна також заявила, що вона не може бути впевнена в народженні десятьох дітей, тому що останнім часом Ситхоул ні з ким не виходила на зв'язок.

Продовження історії

Жінка вийшла на зв'язок і звинуватила чоловіка і його сім'ю в тому, що вони хочуть завдяки дітям нажитися і стати "мільйонерами".

За словами Сітхоул, Тсотетсі цікавиться лише грішми, які їх сім'я отримує від благодійників з усього світи. Також її дуже образило припущення, що історія про 10 дітей – вигадка.

"Діти мої і нічиї інші. Чому вони мене переслідують? Вони дивилися тільки на пожертвування, що надходять від людей, й із самого народження хотіли стати мільйонерами. Вони хотіли розбагатіти. Ось чому я з дітьми там, де є", – розповіла Сітхоул.

Жінка стверджує, що наразі не розповість, де знаходяться її діти. Вона покаже останніх, коли "настане час".

Нагадаємо, у травні в Малі 25-річна жінка стала мамою відразу 9 дітей – 5-х дівчаток і 4-х хлопчиків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ