Джеймс і Хлоя Ластед

Закохані встановили рекорд Гіннеса завдяки різниці у зрості – фото

WALES NEWS SERVICE

За словами жінки, раніше їй подобалися високі чоловіки, але все змінилося

Джеймс і Хлоя Ластед із Великої Британії стали авторами світового рекорда Гіннеса завдяки значної різниці у зрості – майже два фути (60 см). Зріст чоловіка становить 112 см, а його дружини – 167 см. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

ЗМІ пишуть, що 33-річний Джеймс страждає від рідкісного типу карликовості, відомого як діастрофічна дисплазія. Не дивлячись на це, він актор і ведучий, а його 27-річна кохана – шкільна вчителька.

Вони познайомилися у 2012 році завдяки спільним друзям, а вже через 4 роки одружилися. Наразі у них є 2-річна дочка Олівія.

За словами Хлої, раніше вона віддавала перевагу високим чоловікам, але вона змінилася після зустрічі з Джеймсом.

"Можливо, вашею долею стане не та людина, яку ви собі уявляєте на цей момент... Я сподіваюся, що наша історія навчить інших тому, що не можна судити про людину тільки за її зовнішніми даними. Адже у кожного є своя особиста історія, яка може ховатися за оманливою зовнішністю", – стверджує жінка.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як чоловік декілька днів шукав діамант на копальні для ідеальної обручки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ