Вишню занесено до Книги рекордів Гіннеса

Італійський університет виростив найбільшу в світі черешню і потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Salvi Vivai

Її вага становить 26 грамів

У місті Рунко ді Портомаджоре, на експериментальній черешневій плантації компанії Salvi Vivai виростили найбільшу у світі черешню. Це досягнення було занесено до Книги рекордів Гіннеса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Salvi Vivai.

Черешню сімейства Sweet, вагою у 26,45 грамів, було вирощено в рамках партнерської програми з Болонським університетом. Її було розпочато близько тридцяти років тому. Проєкт відбувався під керівництвом професора Сільвьеро Сасавіні і доктора Стефано Луїджі. Керівником став вчений з Болонського університету Стефано Тартаріні.

"Ми присвятили більше десяти років досліджень і розробки цього сімейства вишень. Ми дуже пишаємося цим досягненням, так як воно показує актуальність виконаної нами роботи", – зазначив Тартаріні.

Попередній схожий рекорд був зафіксований кілька років тому. Тоді вага даного плоду становила 23,93 грама.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що американець потрапив до Книги рекордів Гіннеса після 191 перегляду фінальної частини "Месників".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ