Аянне

Очам не віриться: жінка продає свої метрові нігті за $47 тис – фото

longnailslioness/ Instagram

Цікаво, що максимальна ринкова вартість за ніготь становить $100

Жінка з найдовшими нігтями у світі планує їх продати. Відомо, що вона не стригла їх з 1992 року. Про це повідомляє Metro.

У 2017 році Аянна Вільямс потрапила до Книги рекордів Гіннеса з найдовшими у світі нігтями. Нині їхня довжина становить майже 97 см. 

54-річна жінка зазначає, що її особливість дуже подобається онукам – нігті їх "ніби гіпнотизують"  При цьому існує великий недолік: Аянне потребує допомоги в елементарних повсякденних справах. 
"Я друкую на телефоні олівцем або фалангами пальців. Джинси я вдягаю за допомогою лещат. Мені також допомагають мої діти та онуки", – зазначає вона. 
Життя жінки істотно ускладнилося після розлучення з чоловіком шість років тому. Однак Аянне не поспішає прощатися з нігтями та оцінює їх у $47 тисяч. 

"Я прийняла рішення близько року тому, що продам їх тільки за правильну суму. Я не позбудуся нігтів, допоки не знайду покупця", – зазначила Аянна. 

Нині максимальна вартість за ніготь на ринку становить $100. 

Читайте також: як живе дівчина з найдовшими у світі ногами. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ